Raad & Daad
- Activiteiten
- Cursussen
- Raad & Daad
Wil je zelf beter leren omgaan met de websites van de overheid? Of ken je iemand die wel wat hulp kan gebruiken? We geven je direct informatie en hulp waarmee je verder kunt.
Heb je vragen over reizen met het openbaar vervoer? Weet je nog niet zo goed hoe het openbaar vervoer werkt? Kom dan naar het OV-reisadvies spreekuur in de Bibliotheek.
Wil je meer weten over autisme of wil je weten welke activiteiten er zijn? Kom dan naar het spreekuur. Ook kun je binnen lopen om een praatje te maken.Dit spreekuur is voor iedereen die meer informatie wil of gelijkgestemden zoekt.
Wil je meer informatie over energiebesparing of het verduurzamen van je woning? Onze energiecoach staat klaar om je te helpen. Van het besparen van energiekosten tot het geven van advies om je woning te verduurzamen.
Het informatiepunt voor jongeren. Digidingen-desk helpt je met digitale zaken die je moet regelen bij verschillende organisaties. Denk aan het aanvragen van je DigiD, het terugvragen van loonheffing van je bijbaan of het regelen van je studiefinanciering. Voor jongeren van 12 tot 18 jaar.
Waar krijg je hulp bij?
Waar krijg je hulp bij?
Waar krijg je hulp bij?
Waar krijg je hulp bij?
Waar krijg je hulp bij?
Waar krijg je hulp bij?